Szukaj

Wyników: 4988, stron: 713, aktualna strona: 1


2018-05-22
I. DANE STATYSTYCZNE 1. Działania Policji:a) Udział w bójce b) Pobicia c) Zgwałcenia d) Rozboje e) Kradzieże 1f) Kradzieże z włamaniem 1g) Przestępstwa związane z obrotem narkotykami h) Wypadki drogowe, w których: - osób poniosło śmierć- osób zostało rannych i) Osób zatrzymanych: - nietrzeźwych kierujących 1- sprawców przestępstw o charakterze kryminalnym 2j) Zabezpieczonych niewypałów, niewybuchów, ładunków wybuchowych k) Odebranych zgłoszeń o podłożeniu ładunków wybuchowych l) Masowe zakłócenia porządku publicznego (nielegalne demonstracje, zamieszki)m) Interwencje dotyczące osób bezdomnych n) Inne zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne 2.
2018-05-22
Masz rower i znasz Chorzów ? 2 czerwca w ramach III Pikniku w Ogrodach Słowaka odbędzie się I Chorzowska Gra Miejska – ChoRoGraMi. W grze udział mogą wziąć 2 lub 3 – osobowe rowerowe drużyny wyposażone w telefon z aparatem i internetem. Zadanie polega na odnalezieniu w określonym czasie wyznaczonych przez organizatora charakterystycznych punktów na terenie miasta. Uczestnicy mają do wyboru trzy kategorie: Open, Juniorską i Seniorską.
2018-05-22
Industria jest kobietą - Program
2018-05-22
"Industria jest kobietą" to przewodnie hasło tegorocznego Święta Zabytków Technki. Wystawy, koncerty, gry terenowe czy warszaty z rękodzieła to tylko część atrakcji jakie będą miały miejsce pod Szybem Prezydent 9 czerwca. Tradycyjnie już 8.06 wieczorem zapraszamy na tzw. "Rozruch Maszyn" przed Industriadą.   Rozruch Maszyn 08.06.201821:00-22:30 Jola Literska Rudokapela i kobiety Kassnera - koncert z wizualizacjami   Industriada 09.
2018-05-22
W tym roku mija 15 lat od uruchomienia elektrociepłowni CEZ Chorzów. Od samego początku swojej działalności kieruje się dewizą, że wspólnie można zmieniać świat wokół siebie. Z tego powodu przy elektrociepłowni działa program „Pomagamy”, który ma na celu pomoc osobom najbardziej potrzebującym oraz instytucjom działającym w najbliższym sąsiedztwie zakładu. Co roku ze wsparcia fi­nansowego i rzeczowego CEZ Chorzów korzysta kil­kadziesiąt organizacji i osób prywatnych.
2018-05-22
Kilkaset przedszkolaków wkrótce zawładnie chorzowską sceną. 25 maja w Chorzowskim Centrum Kultury przy ul. Sienkiewicza 3 odbędzie się finał XXIII edycji Chorzowskiego Festiwalu Przedszkolaków  Bobas 2018. 16 oraz 17 maja, podczas przesłuchań konkursowych, dzieciaki zaprezentowały się indywidualne i zespołowo w czterech kategoriach: wokalnej, wokalno-instrumentalnej, tanecznej i teatralnej. Uczestników oceniło profesjonalne jury, a efekty będziemy mogli zobaczyć podczas gali na Sali Widowiskowej, ChCK gdzie wystąpią zaprezentują się laureaci konkursu.
2018-05-22
Plac przed Chorzowskim Centrum Kultury zamieni się w ogród z czasów elżbietańskich. Na plenerowej scenie zobaczyć będzie można największe hity Szekspira m.in. „Romeo i Julię”, „Króla Leara” i „Poskromienie Złośnicy”. Teatralna impreza odbędzie się 24 maja wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:15 i potrwa do wieczora. Podczas obchodów 2 Chorzowskich Ogrodów Szekspirowskich zaprezentuje się również Teatr Kamishibai, Studio Musicalowe STEP Tomasza Micha czy Teatr Reduta Śląska.

Menu