5. Budżet Obywatelski Chorzowa: spotkanie ewaluacyjne – 15.02
2018-02-09

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Budżetem Obywatelskim Chorzowa na spotkanie ewaluacyjne, podczas którego wspólne omówimy przebieg jego poprzedniej edycji, a także sprawdzimy, które elementy procedury się sprawdziły, a które warto zmienić. W ten sposób razem wypracujemy rekomendacje do następnej edycji BO, które będą mogły pomóc przy tworzeniu nowego regulaminu. W spotkaniu wezmą udział pracownicy Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej UM Chorzów oraz przedstawiciele Fundacji Napraw Sobie Miasto, która w tym roku po raz kolejny wesprze realizację BO.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 15.02 w Chorzowskim Centrum Kultury przy ul. Sienkiewicza 3 (Galeria Antresola na I piętrze). Start o godzinie 17.00.

Już teraz możemy zdradzić, że 6. Budżet Obywatelski Chorzowa ruszy nieco wcześniej niż poprzednie edycje. Składanie wniosków rozpocznie się w kwietniu, a głosować na najlepsze projekty będzie można na przełomie maja i czerwca. Szczegóły dotyczące harmonogramu zostaną podane wkrótce.

Najpopularniejsze

Warto zajrzeć