Nowy plac zabaw i wybieg dla psów przy ul. Floriańskiej
2017-10-26

Na skwerze między ulicami Floriańską oraz Filarową powstała przestrzeń przyjazna tak dzieciakom i rodzicom, jak i  właścicielom czworonogów.  Na miejscu starego placu zabaw stanął zupełnie nowy, na terenie którego znalazły się: zestaw ze zjeżdżalnią, przejściem tunelowym oraz grami integracyjnymi, zestaw zabawowy z instrumentami, podwójna huśtawka z siedziskami dla dzieci starszych i dla maluchów, huśtawka "bocianie gniazdo",  karuzela z platformą, piaskownica, bujak typu ważka, kiwak oraz kolejka zjazdowa, dwie zjeżdżalnie i mostek

Pod urządzeniami została wykonana nawierzchnia syntetyczna, a pod zestawem zabawowym z kolejką znajduje się teraz trawnik z rolki. Ustawiono nowe ławki i kosze na śmieci oraz stojaki na rowery.     

W północnej części skweru powstał ogrodzony wybieg dla psów z wejściem z dwóch stron. Od strony sklepu "Biedronka" wykonano nową alejkę z kruszywa prowadzącą do wybiegu. W części terenu wykonano również nowe alejki asfaltowe.

Posadzono też nowe drzewa i krzewy, miejscowo wykonano nowe trawniki. W okolicy placu zabaw oraz wybiegu dla psów ustawiono latarnie solarne.

 

IMG 9551 IMG 9558 IMG 9561 IMG 9567 IMG 9570 IMG 9572 IMG 9575 IMG 9577

Najpopularniejsze

Warto zajrzeć